Tepe Prime Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Blv. No:266 A/18 Çankaya/ANKARA

Hakkımızda

Cem Koç: "Öylesine Değil, Ciddiyetle!"

Stockholm Üniversitesi/Turizm Yöneticiliği, Anadolu Üniversitesi/Turizm ve Otel İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi/Turizm ve Kültürel Miras bölümlerinde eğitim gördüm. Esas iş alanım turizm olmasına rağmen yazarlığa olan yatkınlığım nedeniyle turizm sektöründen ayrıldım. Yakın dönemde yayına çıkan "Bir Doğal Tıp Hülyası" kitabını kaleme aldım. Ayrıca uluslararası ve ulusal alanda dev firmalar (Netflix, enuygun.com) ile freelancer olarak iş ortaklıkları gerçekleştirdim. Kuruluşunun üzerinden çok kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen yurt dışı ve yurt içinden hatrı sayılır firmaların sosyal medya danışmanlığı faaliyetlerini üstlendim. Sizler de WordPress site kurulumu, web sitenize profesyonel içerik desteği, sosyal medya hesaplarının yönetimi, sosyal medya hesaplarında reklam amaçlı özgün banner tasarlanması alanlarında desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Havass Medya ile iletişime geçebilirsiniz.

Havass Medya, Ankara Maltepe Vergi Dairesine 5670542676 vergi kimlik no ile kayıtlıdır.

Havass Medya sizlere olağanüstü başarılar ya da ulaşılması mümkün olmayan düşünceler empoze etmez. Mantalitemiz tamamen samimiyet ve dürüstlük üzerine inşa edilmiştir. Ne kadar açık bir kalple isteklerinizi iletirseniz ben de sizlere aynı iyi niyet çerçevesinde hizmet sunmaya gayret ederim. En zor işleri en ucuza yaptırmaya çalışacak olan veya düşük potansiyelini benim aracılığımla yüksekmiş gibi lanse etmek isteyen firmalar ve şahıslar lütfen iletişim kurmasın. Çağımızda kaybedilen ve herkesin masallardaki bir hazineymiş gibi bahsettiği dürüst çalışma etiğini hayata geçirmeyi hedefliyorum ve dürüstlüğün de iyilik gibi bulaşıcı olduğuna inanıyorum. Daha çok kazanmak adına çiğnenmeyecek bir ilkesi olmayan herkes, günün birinde başkalarının ayaklarının altında çiğnenmeye mahkumdur.
Subtitle

Havass Medya Tanıtım Videosu

Some description text for this item

Bize Ulaşın

    Lütfen Eksiksiz Doldurun

    İletişim bölümüne isim ve e-posta adresinizi yazdıktan sonra mesaj kutusuna hangi alanda nasıl bir destek talep ettiğinizi detaylı şekilde yazarsanız size kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır. Eğer bulunuyorsa firmanızın ya da şahsınızın web sitesi ya da sosyal medya hesaplarını da mesaj bölümünde belirtmeniz işimizi daha kolaylaştıracaktır.

    Havass Medya © {2020}. Tüm Hakları Saklıdır.