Tepe Prime Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Blv. No:266 A/18 Çankaya/ANKARA

Hizmetler

Kitap Yazarlığı Danışmanlık Hizmetleri

Kitap yazmak başlı başına bir maceraya atılmak gibidir. Daha önce bu konuda tecrübesi olmayan pek çok kimse birkaç sayfa karaladıktan sonra genellikle vazgeçer. Ancak her insan tecrübe sahibi olmadığı bir alanda bir işe kalkıştığında illa ki zorlanacaktır ve desteğe ihtiyaç duyacaktır.
İşte bu noktada profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka iletişime geçin.
- Anılarınız, hikayeleriniz ya da aklınızda bir kitap kurgusu var ancak bunu nasıl kaleme alacağınızı bilmiyorsanız bize ulaşın.
- Bir kitap kaleme aldınız ancak yetersiz olduğunu düşünüyor ve kitaba profesyonel bir yazar eli değsin istiyorsanız bize ulaşın.
- Kaleme aldığınız kitabın yayınevinde üstünkörü bir editör kontrolünden geçmesi endişesini duyuyorsanız bize ulaşın.
- Yayınevi ile anlaşmadan önce fikir, bilgi paylaşımına ihtiyaç duyuyor ve bu konuda cevaplar arıyorsanız bize ulaşın.

Fiyat Teklifi Al

Sosyal Medya Danışmanlığı ve Yönetimi

Ticaret, AVM’lerden ve dükkanlardan artık internete taşındı. Ancak kuracağınız bir web site sizi rakiplerinizin önüne geçirmeye yeterli olmayabilir. Firmanızın mutlaka sosyal medyada yer alması ve hedeflediğiniz müşteri portföyüne hitap etmesi gerekiyor. Ancak birçok firma açılan sosyal medya hesaplarına vakit ayıramamaktan dolayı atıl durumda bırakıyor. Bu ise günümüz alıcısının zihninde soru işaretleri oluşturuyor.

Artık hemen herkes bir ürün satın alacağında firmanın sosyal medya hesabını kontrol etmeyi bir gereklilik olarak kabul ediyor. Aynı zamanda potansiyel müşterilerin yarısından fazlası alışverişlerini sosyal medya reklamlarından gördüğü ürünler veya firmalardan gerçekleştiriyor. Bu alanda firmanızın veya markanızın eksik kaldığını düşünüyorsanız ya da bu alanda hiçbir varlığınız yoksa danışmanlık hizmeti ve profesyonel destek için irtibata geçebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al

WordPress Hizmetleri

Teknolojinin gelişmesiyle beraber aylar süren web sitelerinin kurulması işlemi çok daha kısa sürelerde tamamlanabilir hale geldi. Bu alanda en büyük yeniliği ve kolaylığı ise WordPress tabanlı yazılımlar gerçekleştirdi. Firmamız da bu alanda pek çok WordPress temanın kurulumunu gerçekleştirerek piyasada hatrı sayılır bir isim edinmeyi başardı. Sizler de WordPress tabanlı bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al

Profesyonel Metin Yazarlığı

Şirketlerin, firmaların ya da web sitelerinin kendilerini sanal alemde ifade edebilmeleri için profesyonel bir kalem tarafından yazılmış metinlere ihtiyacı vardır. Zira web siteniz ne kadar gösterişli olursa olsun eğer metinleriniz kaliteli değilse geri kalanın pek kıymeti yoktur. Eğer sizler de web siteniz için profesyonel metin yazarlığı desteği talep ediyor ya da var olan blogunuzun daha fazla dikkat çekmesini ve ziyaretçi almasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al

Havass Medya © {2020}. Tüm Hakları Saklıdır.